جستجو کردن

ما که هستیم …

مجوزهای پادینوس : 

درباره مجموعه ما

مجموعه بزرگ پادینوس ، یک رهبر صنعت بهداشت و ایمنی است. پادینوس ارائه دهنده کامل ترین تجهیزات ایمنی و ترافیکی و آتش نشانی می باشد.

متخصصین ایمنی ما با داشتن تجربه و آگاهی از قوانین بهداشتی تمام دانش ایمنی شغلی خود را به شما ارائه خواهند داد.

علاوه بر آن خدمات دیگر پادینوس که به زودی در دسترس قرار می گیرد شما را در هر زمینه ای بی نیاز خواهد کرد.

گزیده ای از گروه محصولاتی که در این مجموعه بزرگ به فروش می رسد را معرفی می کنیم :

خدمات ما …

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

با اعتماد به پادینوس خواهید فهمید که تمام تجهیزات مورد نیاز شما در اینجا وجود دارد که می توانید به راحتی و با قیمت مناسب تهیه کنید. بدون هیچ واسطه ای …
یم فروش و تیم فنی ما همیشه همراه شما خواهند بود تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند

فروش محصولاتی چون کپسول های آتش نشانی ، تجهیزات آتش نشانی ساختمانی اعم از جعبه و قرقره و شلبلنگ آتش نشانی ، تجهیزات عملیاتی آتش نشانی و …[/vc_column_text][/cz_acc_child][cz_acc_child title=”تجهیزات ایمنی فردی”][vc_column_text]فروش محصولات حفاظت فردی اعم از انواع لباس کار ، کفش کار ، کلاه ایمنی ، دستکش کار ، گوشی ایمنی ، عینک ایمنی ، محافظ و شیلد ایمنی ، ماسک تنفسی و تخصصی ، تجهیزات امداد و نجات و …[/vc_column_text][/cz_acc_child][cz_acc_child title=”و اما به زودی دیگر محصولات مورد نیاز شرکت ها و ارگان ها …”][vc_column_text]شرکت پادینوس در نظر دارد به زودی محصولات مورد نیاز هر ارگان که شامل لوازم اداری و سیستم های کامپیوتری و هرگونه لوازم مرتبط با کار افراد را به فروش برساند که در این صورت مشتریان عزیز می توانند تمام نیازهای خود را در این مجموعه پیدا کرده و با قیمت بسیار مناسب و رقابتی خرید کنند.

منتظر خبر های خوب باشید…

آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگان ها هستیم، با پادینوس  بی نیاز شوید.

با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ارسال کنید

ما متخصص در فروش هستیم

10 سال تجربه

txet

مشتریان ما